O nás

Naša lisovňa plastov, ktorá patrí do výrobného portfólia spoločnosti Plastcom, spol. s r.o., bola založená v roku 2003 a profiluje sa ako dodávateľ technických výliskov, predovšetkým pre automobilový priemysel.

V našej lisovni realizujeme plastové výlisky na kvalitných hydraulických vstrekovacích lisoch od spoločnosti Arburg. Rovnako pre našich zákazníkov zabezpečujeme i čiastkovú montáž dielov.

Sme dynamickou lisovňou, ktorú tvorí 30 kvalitne vyškolených a motivovaných pracovníkov pripravených stále sa zdokonaľovať a odborne rásť.

Viac ako 20-ročné skúsenosti našej materskej spoločnosti Plastcom, spol. s r.o. v oblasti vývoja a výroby konštrukčných plastov sú našou veľkou pridanou hodnotou pri realizácií výliskov, ktoré nám umožňujú plniť i tie najnáročnejšie požiadavky domácich a zahraničných zákazníkov.

Naša lisovňa plastov, ktorá patrí do výrobného portfólia spoločnosti Plastcom, spol. s r.o., sa pri svojej činnosti riadi zavedeným Systémom manažérstva kvality, ktorý spĺňa požiadavky medzinárodných noriem ISO 9001:2015 , IATF 16949 a ISO 14001:2015 . Certifikáciu spomenutých noriem v našej spoločnosti pravidelne realizuje renomovaná spoločnosť TÜV SÜD. Naším cieľom je trvalo zlepšovať zavedený systém, a tak zlepšovať svoje postavenie na trhu.

Prejsť na kontakty